• 15 Nisan 2024 11:35

Sait ORHAN

Öğretmek için Öğrenin- Öğrenmek için Öğretin

KALİTE DOKÜMAN YÖNETİM SİSTEMİ – KULLANICI EKRANLARI

BySait ORHAN

Ağu 18, 2018

Merhabalar, projelerimiz arasına yenisini eklemiş bulunuyoruz. Bu yazımızda Kalite Doküman Yönetim Sistemi’mizin kullanıcı ekranlarını görüyor olacağız.

Doküman Yükleme

Doküman Yükleme Ekranı

Kullanıcıların sisteme doküman yükledikleri ekrandır. Bu ekranda yer alan alanlardan dikkat edilecek alanlar aşağıdaki gibidir:

  • İlgili Şirket: Bu alan dokümanın hangi fabrikayı ilgilendirdiği bilgisinin girildiği alandır. Fabrika listesi gruplar listesinde yer alan “Fabrika Yetkileri”nden beslenmektedir. Kişinin yetkili olduğu fabrika listesi gelmektedir.
  • Dokümanı Aşağıdaki Fabrikalarda Genel Yayınla: Burada seçilen fabrikalarda active directory entegrasyonu ile giriş yapan kullanıcıların active directory üzerinden fabrikası tespit edilerek ilgili fabrikada genel dokümanlar listelenir.
  • “Benzer Doküman Ara” butonu: Girilen doküman adı SQL server full text search özelliği ile aranarak daha önce sisteme yüklü dokümanlar görüntülenir. Böylece mükerrer doküman yükleme önüne geçilmiş oluyor. 
    Eğitim başlığı girilerek aratıldığında çıkan sonuç:


Benzer Doküman Arama

Sistem Hareketlerim

Daha önceki yönetici ekranında açıklanan “Doküman Olayları” başlığının kişiye özgü olayların izlendiği ekrandır.

Yüklediğim Dokümanlar

Kişinin yüklediği dokümanlar

Bu ekran aracılığı ile kişi yüklediği dokümanları ve onay durumlarını takip edebilir.

SSS

Sık Sorulan Sorular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.